Hakkımızda


 

1989 yılında İstanbul-Okmeydanı’nda mobilya kulpları imalatı ile faaliyete başlayan firmamız, 1998 yılında Demirkapı’da bulunan yerinde yenilenen kadrosu ile imalata devam etmiştir. İmal ettiği ürünler arasında mobilya kulpları, taşlı kulplar, portmanto askıları, düğmeler bulunan firmamız, Türkiye mobilya aksesuarları sektöründe eskitme kulp piyasasındaki kulp imalatçısı firmalara nazaran liderliğini sürdürmektedir.

Müşteri memnuniyetini sıcak tutma, pazar araştırması gibi nedenlere bağlı olarak Türkiye`nin her yerinde bulunan müşterilerimize aylık olarak rutin ziyaretler yapıp üretmiş olduğumuz mamullerin pazarlama ve satışını yapmaktayız. Özellikle Türkiye`nin önde gelen mobilya fabrikalarının kulp ihtiyacını karşılayan firmamız üretiminde kaliteye önem vererek imalatını sürdürmektedir. Üretmiş olduğu birbirinden şk ve değerli tasarımlarla adından söz ettiren firmamız Dekor Kulp, son dönemde çıkarmış olduğu taşlı kulp ve askılarla büyük beğeni toplayarak kaliteden ödün vermeyen imajıyla bir kez daha sektörde kendini kanıtlamıştır. Yenilikçi politikasıyla müşterilerinin memnuniyetini kazanan firmamız sektörde kalite ve istikrarıyla rakiplerine fark atarak gelişmeye devam etmektedir.

Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes Ladbrokes full information

shell beykoz

Demo Image

  • Adres: Paşabahçe Yolu No:16 Beykoz İstanbul
  • Telefon: 0216 331 04 67
  • Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Downlaod Premium Themes