• slider
  • slider
Plaket Dükkanı 15 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Plaket konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Plaket, Kristal plaket, Kristal masa isimlikleri ve Kişiye özgün ürünlerin imalatını yapmaktadır.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Plaket Dükkanı, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Kristale yeni bir bakış ile organizasyonlarınızın ve bireysel taleplerinizin kaliteli imzası olan ürünlerimizi Türkiye genelinde tüm taleplere son hali ile sunuyoruz. Üretim, kaliteli baskı, zamanında teslimat ile hizmetinizdeyiz.

ÜRETİM TESİSLERİMİZ: Makine ve el işçiliği ile yapılan Kristal Plaket son yıllarda çokça talep edilen ürünler arasına girmiştir. Camın şık görünüm ve sunumu aşamasında üretim tesisimiz, ileri teknoloji renkli baskı tesisimiz ve ekonomik fiyat politikamızla hizmetinizdeyiz.
BAŞA-DÖN