This website works best with JavaScript enabled
BT Education 2 - шаблон joomla Создание сайтов

logo

Müşteri Hizmetleri 

Tel.: 0850 303 3 400

teklif

mhizmet

Müşteri Girişi 

Bireysel Sağlık Sigortası

saglik-sigortasi-urun-paketleri

Sağlık Sigortası

Bireysel sağlık sigortası ile sizin ve yakınlarınızın bir yıl boyunca karşılaşacağı hastalıkların yurt içi ya da yurt dışı tedavisi için gereken masraflardan bütçenizi zorlamadan kurtulabilirsiniz.

KİMLER YARARLANABİLİR?

Acenteliğimizde, Sağlık Sigortalarının çeşitli planlarından birini seçerek ,en kaliteli sağlık hizmetine kavuşabilirsiniz. Sağlık Sigortasından 18-60 yaş arasındaki dileyen herkes kendisi ve ailesi ile birlikte yararlanabilir. Bunun için sadece açık ve detaylı sağlık beyanınız yeterlidir. Tüm aile bireylerinin aynı plan kapsamında sigortalanması halinde % 10 aile indirimi uygulanır.

SİGORTA SÜRESİ

Sağlık sigortası 1 yıl süreli olmakla birlikte, ömür boyu yenileme garantisi almış iseniz yaşamınız boyunca, ömür boyu yenileme garantisi almamış iseniz 60 yaşından önce sigortalanmak şartıyla ,75 yaşına kadar, her yıl poliçenizi yenileyerek güvencenizi sürdürebilirsiniz.

VERGİ AVANTAJI

Sağlık sigortası primleri yürürlükteki vergi kanunlarına göre belirli miktara kadar vergi matrahından indirilebilir.

PRİM ÖDEME ŞEKLİ

Primlerinizi peşin veya 8 aya kadar vadeli olarak ödeyebilirsiniz. Peşin ödemelerde % 7,5 peşin ödeme indirimi uygulanmaktadır. Priminizi kredi kartı ile ödediğiniz takdirde 8 eşit vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

NEREDE TEDAVİ OLABİLİRSİNİZ

Sağlık , Sağlık Sigortası kapsamında yurtiçinde, yurtdışı teminatınız var ise yurtdışında dilediğiniz doktor, sağlık kurumundan hizmet alabilirsiniz.

Kaliteli hizmet alıp sigorta sisteminden kolay bir şekilde yararlanabilmeniz için hastane, tıp merkezi, laboratuvar, görüntüleme merkezi, eczanelerden oluşan geniş bir anlaşmalı kurum ağımız bulunmaktadır. 

Anlaşmalı kuruluşlarımızda tedavi hizmetlerinden limitiniz dahilinde, varsa sadece katılım payı ödeyerek yararlanabilirsiniz. Ayrıca Devlet ve üniversite hastanelerinde gerçekleşen tedavileriniz anlaşmalı kurum statüsünde değerlendirilir.

HASARSIZLIK İNDİRİMİ

Poliçenizi kesintisiz olarak yenilemeniz halinde Tazminat/Prim oranınızın Şirketimizce belirtilen kriterler çerçevesinde olması halinde hasarsızlık indiriminden yararlanabilirsiniz.

YENİ DOĞAN BEBEĞİN SİGORTA KAPSAMINA İLAVESİ

Yeni doğan çocuğunuzu, doğum tarihinden itibaren 15. gününü doldurmuş olması ve annenin de poliçe kapsamında olması halinde başvuru formu ve doğum raporu ile müracaat ettiğiniz takdirde teminat kapsamına dahil edebilirsiniz.

ÖMÜR BOYU YENİLEME GARANTİSİ

Kesintisiz üç yıl aynı planda sigortalanmış olmanız ve Şirketimiz risk kabul kriterlerinin sağlanmış olması koşulu ile ömür boyu yenileme garantisi hakkına sahip olabilirsiniz.

 SAĞLIK SİGORTASI ALTERNATİFLERİ :

Sağlık sigortası ürünleri geniş bir yelpazadesunulur , üniversitede okuyan çocuklarınız ve genç yaş da ekonomik bir sağlık sigortası yaptırmak isteyen kişiler için olan Nazar Boncuğu Sigortasından başlayıp ayakta ve yatarak en geniş teminatların olduğu Sağlık Sigortalarına kadar uzanan ,uzmanlarımızla birlikte seçeceğiniz alternatifler mevcuttur.

HER BÜTÇEYE UYGUN BİR SAĞLIK SİGORTASI OLUP , KALİTELİ BİR SAĞLIK HİZMETİ ALMAK İÇİN SAĞLIK SİGORTASI SAHİBİ OLMANIZ TAVSİYE EDİLİR.

İletişim Formu 

İçeriği Giriniz

İletişim Bilgilerimiz 

Adres
Kavacık Mh.Okul Cd. Mutlu Sk. No: 24
BEYKOZ - İSTANBUL
Telefon: (0216) 680 43 10
Fax: (0216) 680 43 11

Mail: info@kavaciksigorta.com

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440