This website works best with JavaScript enabled
BT Education 2 - шаблон joomla Создание сайтов

logo

Müşteri Hizmetleri 

Tel.: 0850 303 3 400

teklif

mhizmet

Müşteri Girişi 

Kurumsal Sağlık Sigortası

kurumsalsagliksigortasi
Kurumsal sağlık sigortaları ile şirketler, çalışanları ve çalışan yakınlarını her türlü sağlık sorunlarına karşı güvence altına alabilmektedir. Kurumsal sağlık poliçeleri hem işverene hem de çalışana birçok avantajlar sunarak, uygun primler ile sağlık masraflarını güvence altına alma imkanı vermektedir.

Şirketlerin en değerli varlıkları olan çalışanların kalıcılığını sağlayabilmek, motive edebilmek ve de iş için gerekli olan çalışan kalitesini koruyabilmek için şirketler, rakip firmaların sunduklarının üzerinde ücret ve ek haklar sunmak durumundadır.Ücretlendirme, bugün çok önemli olmakla beraber; çalışanlar artık ücret ve tatil gibi temel ihtiyaç ve faydalardan çok, sağlık sigortası, ferdi kaza, seyahat, ev sigortası, kişisel finans vb. gibi faydaların sunulmasını beklemektedir.Kurum tarafından çalışanların yararına alınan grup sağlık, hayat sigortaları ve kurumun aracılık yaptığı isteğe bağlı personel sigortalarının kuruma faydaları şöyle sıralanabilir:

 • Şirketin, insan kaynakları politikasında önemli yer tutar ve politikasının pekiştirilmesine faydada bulunur,
 • Şirketin kurumsal kimliğinin oluşmasına katkı sağlar,
 • Kaliteli ve hızlı sağlık hizmeti ile, çalışanın asli görevlerinde olası zaman kayıplarının engellenmesi,
 • Çalışanların özel sağlık sigortası sayesinde iş devamlılığının artması şirkete zamandan tasarruf sağlar,
 • Şirket, bu tip harcamaları için vergi indiriminden faydalanır,
 • Çalışanın iş sadakati artar, şirkete bağlılığının artmasını sağlar ve personel giriş-çıkış frekansı azalır,Kendisini daha değerli,güvende ve şirketin uzun vadeli planları içinde hissetmesini sağlar,
 • Kurumun çalışanına karşı yükümlülük riski sigorta şirketine devredilmiş olur.

Kimler Yararlanabilir?

0–65 yaşları arasında, aynı firmada bordrolu olarak çalışan ve en az 20 kişiden oluşan topluluklar, Kurumsal Sağlık Sigortası sahibi olabilirler.

Avantajları

Ferdi sağlık sigortası ürünlerine göre daha uygun prim,ödeme şekli ve teminat ve ürün dizaynı mümkün olmaktadır.

Sigorta Süresi

Grup Sağlık Sigortaları'nın süresi 1 yıl'dır.

Teminatın Kapsamı

 • Ana Teminat
  • Yatarak Tedavi Teminatı
  • Ayakta Tedavi Teminatı
 • Ek Teminat
  • Diş
  • Göz
  • Check up
  • Teminatı
  • Yurt dışı teminatı
 •  En az 20 çalışanın katılması ve çalışanların 0-65 yaş arasında olması koşuluyla, şirketiniz çalışanları ve aile bireyleri (eş ve çocuklar) için Özel Kurumsal Sağlık Sigortalarından yararlanabilir, bütçenize uygun tarifelerimiz ve sizin belirleyeceğiniz planlarla çalışanlarınızın ve yakınlarınızın her türlü sağlık sorunlarına çağdaş bir çözüm bulabilirsiniz. 

Nerelerde Tedavi Olabilirsiniz?

Sigorta kartları ile 7 gün 24 saat Türkiye geneline yayılmış 1400'ü aşkın anlaşmalı kurumda para ödemeden hizmet alma rahatlığını yaşarlar.Özel sağlık sigortası kapsamında yurtiçinde, yurtdışı teminatınız var ise yurtdışında dilediğiniz doktor, sağlık kurumundan hizmet alabilirsiniz.Kaliteli hizmet alıp sigorta sisteminden kolay bir şekilde yararlanabilmeniz için hastane, tıp merkezi, laboratuvar, görüntüleme merkezi, eczanelerden oluşan geniş bir anlaşmalı kurum ağımız bulunmaktadır.

Anlaşmalı kuruluşlarımızdan tedavi hizmetlerinden limitiniz dahilinde, varsa sadece katılım payınızı ödeyerek yararlanabilirsiniz. Ayrıca Devlet ve üniversite hastanelerinde gerçekleşen tedavileriniz anlaşmalı kurum statüsünde değerlendirilir.

Kurumsal Sağlık Sigortası Primleri;

% 100 kurumun katılımı ile ,Belli oranda kurumun belli oranda çalışanın katkıları ile veya istenirse de tamamı çalışan tarafından ödenerek sigortalanabilir.Mevcutta Kurumsal bir sağlık sigortanız var ise Demir Hayat Sigorta alt yapısının güçlü olması sebebiyle, varolan kurumsal poliçenizin teminat yapı ve özelliklerinde çözümler sunabilmekte, haklarınızı koruyarak sigortanızın devamı sağlayabilmektedir.

İletişim Formu 

İçeriği Giriniz

İletişim Bilgilerimiz 

Adres
Kavacık Mh.Okul Cd. Mutlu Sk. No: 24
BEYKOZ - İSTANBUL
Telefon: (0216) 680 43 10
Fax: (0216) 680 43 11

Mail: info@kavaciksigorta.com

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440