3 Yılda 3 Milyon Dolar Ciroyu Nasıl Yaptım?


Berhan KONGEL
Girişimci

8 yıllık girişimci olan Berhan Kongel, bu süreçte 10 ayrı ürün çıkarmış, son 4 yılda çıkardığı çöpçatanlık uygulamaları 100'ün üstünde ülkede faaliyet göstererek global başarıya ulaşmıştır. Aynı zamanda 1,5 yıl boyunca Türkiye'nin en büyük ikinci online işe alım platformu eleman.net'in operasyon direktörlüğünü üstlenen Berhan, Growth Hacking, Unit Economics gibi teknikleri kullanarak yıllık %40 ciro artışı sağlamıştır. Berhan şu anda Founder Institute Türkiye ve Workup İş Bankası'nda mentorluk vermektedir.


Eğitimi alan herkes Yapabilirim Slack grubuna da dahil olacaktır. Bu grupta her daim Berhan’a ve hatta birbirinize girişiminizle ilgili sorular sorarak en doğru uygulamalar konusunda fikir alabileceksiniz.

EĞİTİMLER

Growth Hacking 101


Growth Hacking 101 eğitimi, tamamen eğitimcinin yıllar içinde global başarıya ulaşmış persona oluşturma, hiper hedefleme, büyüme hunisi, içerik oluşturma, A/B testleri, Facebook & Instagram pazarlama teknikleri, promosyon verme ve piggybacking gibi bazı temel büyüme teknikleri üzerine kurgulanmıştır.

Eğitim Detayı

Revenue & Unit Economics


Bu eğitim Berhan’ın yıllar içinde başarı ve para kazanan tüm finansal teknikleri anlattığı kapsamlı bir girişim finansal eğitimidir. Berhan aynı zamanda bu eğitim içeriğini son 3 yıldır Founder Institute, Workup by İş Bankası, Hackquarters gibi çeşitli inkübasyon programlarında vermektedir. Bu eğitim, temel olarak ürün, iş modeli ile finansalların..

Eğitim Detayı